
Sve će početi jednom smrću: Serija "Kruna" dobija spin-off?
Tvorac originalnog projekta, Piter Morgan, navodno bi trebalo da radi i prikvel

Prema pisanju magazina Varajeti, popularna Netfliksova serija „Kruna“ mogla da dobije spin-off, prikvel seriju, smeštenu u razdoblje pre nego što se dešavala radnja koja je opisana u prvoj sezoni originalnog ostvarenja.

Nova serija još uvek nije dobila zeleno svetlo, nije u pretprodukciji, ali su pregovori oko potencijalnih novih epizoda u punom jeku, pišu strani mediji, i tvrde da je samo pitanje vremena kada će dobiti službenu potvrdu.
Elizabet Debicki kao princeza Dajana, serija “Kruna”/Profimedia
Tvorac originalne serije, Piter Morgan, navodno bi trebalo da radi i novi projekat. Prema pisanju medija, u planu je da prikvel počne smrću kraljice Viktorije, 1901. godine, i da se bavi događajima koji su se dešavali sve do originalne serije „Kruna“, čija je radnja započela 1947.
Dominik Vest kao princ Čarls, serija “Kruna”/Profimedia
U periodu koji bi se obrađivao Ujedinjenim Kraljevstvom vladala su čak četiri kralja, Edvard VII, Džordž V, Edvard VIII i Džordž VI. To bi potencijalno moglo da promeni perspektivu serije u kojoj su se smenjivali premijeri, ali je kraljica bila uvek ista.

Peta sezona „Krune“ očekuje se na Netfliksu u novembru. Imelda Stonton glumi kraljicu, Džonatan Prajs princa Filipa, Dominik Vest princa Čarlsa, Elizabet Debicki igra princezu Dajanu, a Olivija Vilijams Kamilu Parker Bouls.
Najavljeno je i snimanje šeste sezone „Krune“.
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari