Dečak (14) pao u provaliju duboku više od 10 metara na Novom Beogradu: Zadobio teške povrede kičme
Dečak je bio svestan kada su ga lekari zbrinuli
Teška nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, gde je četrnaestogodišnji dečak zadobio ozbiljne povrede nakon pada sa visine veće od 10 metara.
Prema saznanjima, dečak je u večernjim satima boravio sa grupom vršnjaka na jednom uzvišenju na Novom Beogradu. Kako se nezvanično navodi, u jednom trenutku je izgubio ravnotežu i pao u provaliju duboku više od deset metara.
Na mesto događaja brzo su stigli ekipa Hitne pomoći i pripadnici policije, piše "Telegraf."
Dečak je bio svestan kada su ga lekari zbrinuli, ali je imao teške povrede. Hitno je prevezen u bolnicu, gde je utvrđeno da je zadobio ozbiljne povrede kičme, odnosno prelome pršljenova - navodi izvor upoznat sa slučajem.
Pročitajte još:
O incidentu su odmah obavešteni nadležni organi, a na mestu događaja obavljen je uviđaj.
Istraga je u toku i trebalo bi da utvrdi sve okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.
Jokić i družina moraju ovo da iskoriste: Najbolji igrač rivala u kvalifikacijama ne igra protiv Srbije!
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari