Tragedija u Velikoj Moštanici: Automobil pokosio dve žene, jedna poginula
Saobraćajna nesreća se dogodila u Ulici Prvog maja u Velikoj Moštanici.
U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se večeras, oko 19 časova dogodila u Velikoj Moštanici jedna žena je nastradala, a druga je teško povređena.
Saobraćajna nesreća se dogodila u Ulici Prvog maja u Velikoj Moštanici.
Prema prvim informacijama sa terena, putničko vozilo udarilo je dve žene. Od siline udarca, jedna žena je odbačena u kanal pored puta, gde je na licu mesta preminula. Druga je zadobila teške povrede, opasne po život, uključujući prelom butne kosti, i vozilom Hitne pomoći prevezena je na Vojnomedicinsku akademiju, gde joj se ukazuje pomoć. Njeno stanje je, prema nezvaničnim informacijama, životno ugroženo.
Kako je potvrđeno, vozilom je upravljao muškarac inicijala N. T. Okolnosti pod kojima je došlo do nesreće zasad nisu poznate.
Na licu mesta intervenisale su ekipe Hitne pomoći i policije, a saobraćaj je bio usporen tokom uviđaja.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari