aktuelno

Tragedija kod Aranđelovca: U šumi poginuo Vladimir (41), otac dvoje dece

23.10.2025

13:52

0

Otišao je dobar čovek, pošten domaćin, vredan i miran. Celo selo tuguje - kažu meštani Bukovika.

Tragedija kod Aranđelovca: U šumi poginuo Vladimir (41), otac dvoje dece
Ilustracija - Copyright Profimedia

Vladimir Milosavljević (41) iz sela Bukovik kod Aranđelovca poginuo je juče popodne tokom seče drva u šumi u mestu Vagan, potvrđeno je za medije.

Prema prvim informacijama, tragedija se dogodila kada je Vladimir pokušao da odseče drvo koje je već bilo nagnuto i delimično isčupano iz zemlje. U trenutku kada je pokušao da ga preseče, stablo je odskočilo i palo na njega, nanoseći mu teške povrede od kojih je preminuo na licu mesta.

- Čuli smo za nesreću, svi smo u šoku. Otišao je dobar čovek, pošten domaćin, vredan i miran. Celo selo tuguje- kažu meštani Bukovika.

Telo nastradalog prevezeno je na obdukciju, dok se tačan uzrok tragedije utvrđuje.

Kako kažu komšije, Vladimir je iza sebe ostavio suprugu, dvoje male dece, majku i brata.

- Bio je uvek spreman da pomogne svima. Kosio je, balirao, pomagao komšijama. Teško je poverovati da ga više nema - rekla je jedna od komšinica, koja ga je poslednji put videla nekoliko dana pre nesreće.

Istraga o uzroku nesreće je u toku.

Bonus video

 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam/Kurir

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike