Nove informacije o nesreći u Bogatiću: Dečak hitno prebačen na Institut za majku i dete, evo kakve povrede ima!
22.09.2025 | 10:34
Na terenu je sinoć bio angažovan veliki broj policajaca i inspektora, a istraga je i dalje u toku
Trogodišnji dečak koji je juče teško povređen u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Bogatiću, u kojoj je poginula njegova majka M.J. (38), prebačen je iz Opšte bolnice u Šapcu u Institut za majku i dete "Dr Vukan Čupić" u Beogradu, potvrđeno je za Blic od izvora upoznatog sa slučajem.
Prema dostupnim informacijama, dečak nije u životnoj opasnosti, ali ima teške telesne povrede, uključujući povrede grudnog koša i ogrebotine po glavi.
Kada je sinoć oko 20.30 časova smešten u sanitet i prevezen u šabačku bolnicu, bio je bez svesti, ali se u međuvremenu osvestio, što lekari ocenjuju kao pozitivan znak.
Nesreća se dogodila u nedelju uveče, nešto posle 19 časova, u Ulici dr Mladena Miloševića u centru Bogatića. Nesrećna žena je, prema rečima očevidaca, gurnula dete u guralici kada je na njih velikom brzinom naleteo automobil.
Vozač koji se sumnjiči da je izazvao nesreću pobegao je sa mesta događaja, ali je ubrzo lociran i uhapšen, a njegovo vozilo zaplenjeno radi daljih veštačenja.
- Preduzimaju se sve istražne radnje. U toku su veštačenja kako bi se utvrdile tačne okolnosti pod kojima je došlo do ove tragedije - rekao je izvor Informera.
Na terenu je sinoć bio angažovan veliki broj policajaca i inspektora, a istraga je i dalje u toku.
Posle 5 meseci nastavlja se parnica po tužbi porodice Dukić: Razredna iz Ribnikara šest puta nije došla
Bonus video: