aktuelno

BMW se zakucao u objekat kod Kruševca: Mladića (23) izvlačili vatrogasci iz smrskanog vozila

30.06.2025

08:52

0

Zbog siline udara, automobil je bio potpuno smrskan, a mladića su iz olupine morali da izvlače vatrogasci.

BMW se zakucao u objekat kod Kruševca: Mladića (23) izvlačili vatrogasci iz smrskanog vozila
Ilustracija - Copyright Profimedia

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć, pola sata nakon ponoći, na Bruskom putu kod popravnog doma u Kruševcu, teško je povređen 23-godišnji mladić koji je upravljao automobilom marke BMW.

Do nesreće je najverovatnije došlo usled neprilagođene brzine, kada je vozač izgubio kontrolu nad vozilom, sleteo s puta i udario u objekat pored kolovoza, piše "Informer."

Zbog siline udara, automobil je bio potpuno smrskan, a mladića su iz olupine morali da izvlače vatrogasci. Prema rečima izvora upoznatog sa slučajem, vozilo je bilo u tolikoj meri uništeno da su spasioci morali da seku lim kako bi došli do povređenog.

Mladić je odmah prevezen u bolnicu, a policija je o svemu obavestila Osnovno javno tužilaštvo.

- Policija je obavila uviđaj, kojim će se utvrditi sve okolnosti pod kojima je do nesreće došlo - rekao je izvor Informera.

Fotografije sa mesta nesreće objavljene su na Instagram stranici 192.rs, a na njima se jasno vidi dramatična akcija spasavanja i vozilo u potpunosti uništeno od udara.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 

U Policijskoj upravi u Kruševcu potvrdili su da se nesreća dogodila.

 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam/Informer

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike