Lepa vest za mališane sa Vračara: Sutra počinje manifestacija "Dečja vaskršnja čarolija"
Beogradska opština Vračar i ove godine tradicionalno organizuje manifestaciju “Dečja vaskršnja čarolija” u dvorišnom delu tri najveća vrtića Predškolske ustanove Vračar, povodom najvećeg hrišćanskog praznika Uskrsa.
Kako je saopšteno, glavni cilj manifestacije je da doprinese razvoju kulturnih navika, stvaralaštva i kreacije kod dece, povećanju znanja o srpskoj tradiciji i verskim praznicima i da osete duh Uskrsa, kroz mnogobrojne kreativne radionice i kulturno-edukativni program.
U okviru manifestacije biće pripremljen raznovrstan kulturno – edukativni program, izvođenje predstava i prazničnih melodija, a među igrama su “Najjače jaje”, “Najbolje ukrašeno jaje”, “Najlepši crtež“ i “Najlepša vaskršnja korpica“.
Pročitajte još:
U vrtiću “Mića i Aćim“ u ponedeljak, 26. aprila, u 11.00 biće otvorena manifestacija, a prethodno će u vrtiću “Guliver“ početi program od 9.30, i nastaviće se u vrtiću “Biser“ u četvrtak, 29. aprila, od 10 časova.
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi


Komentari