aktuelno

Važno obaveštenje za građane! Bez vode deo Novog Beograda

26.05.2026

00:33

0

Autor: H.J.

Danas od devet do 22 sata bez vode će u gradskoj opštini Novi Beograd ostati potrošači u Vinogradskoj ulici.

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Važno obaveštenje za građane! Bez vode deo Novog Beograda
Copyright Profimedia

Javno-komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da da će danas zbog planiranih radova na vodovnoj mreži bez vode ostati deo potrošača na Novom Beogradu.

Kako se navodi u saopštenju, sutra od devet do 22 sata bez vode će u gradskoj opštini Novi Beograd ostati potrošači u Vinogradskoj ulici.

Iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe i navode da će za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biti obezbeđene auto-cisterne. 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike