20:02 >> 22:34

0

Srpski fudbaler posle gola Benfiki, pogodio i u grčkom prvenstvu

Copyright Profimedia

Srpski internacionalac Andrija Živković pronašao je mesto pod suncem zaigravši u dresu PAOK. Nakon što je “torpedovao” u torak uveče svoj dojučerašnji klub Benfiku, precizan je bio i u grčkom šampionatu.Gol je postigao u 57. minutu, ali je taj pogodak bio dovoljan samo za bod crno-belima.

Atromitos se pokazao kao žilav protivnik, tako da je kod rezultata 0:0 došao do dve kolosalne prilike. Živković je po prvi put započeo meč i bez obzira na nedostatak mečeva kretao se dobro i stvarao višak dobrim dodavanjima.

Da kondicija nije problem pokazala je i akcija domaćih kod gola u 57. minutu. Živković je odlično pratio kontru i spremno dočekao dodavanje na penal koje je desnicom prosledio iza leđa golmana Atromitosa.

U drugom meču 2. kola grčkog šampionata, Olimpijakos je na svom stadionu savladao sa 3:0 Asteras Tripolis našeg stručnjaka Milana Rastavca.