Kristijan Šmit podnosi ostavku! Napušta funkciju visokog predstavnika za BiH

10.05.2026

19:49 >> 21:11

1

Šmit je obavestio Frankfurter Allgemeine Zeitung da se povlači sa funkcije


Komentari (1)

Brka

12.05.2026 16:49

Taj Šmit nije bio nikakav visoki predstavnik, već nelegalno nametnuta osoba od strane švaba, ali zato je zgrtao ogromne pare, bez rada. To je propali političar i dupelizac, i zato se i našao u BiH

Preporučujemo