Kristijan Šmit podnosi ostavku! Napušta funkciju visokog predstavnika za BiH
Šmit je obavestio Frankfurter Allgemeine Zeitung da se povlači sa funkcije
Ostavi komentar +
Komentari (1)
Brka
12.05.2026 16:49
Taj Šmit nije bio nikakav visoki predstavnik, već nelegalno nametnuta osoba od strane švaba, ali zato je zgrtao ogromne pare, bez rada. To je propali političar i dupelizac, i zato se i našao u BiH