Malo ko zna šta znači: Vozači tek sada otkrivaju čemu služi slovo "E" na menjaču

11.05.2026

17:57

2

Ova opcija može imati konkretnu praktičnu korist


Komentari (2)

Mićko

17.05.2026 18:42

Предиван текст!!! И поучан. Ево, рецимо,ја сам до сада шалтао максимално до трећег степена. Још се чудим зашто ауто бруји... Али сад кад знамо да може и до пете,шесте... Ихајјј

Mićko

17.05.2026 18:47

А иначе слово Е су имали голфови прве и друге генерације,када би се господа из VW ( у ретким случајевима)удостојила да ставе пету брзину у мењач...

Preporučujemo