
Pao gej poljubac u Vatikanu: Šok na inaguraciji pape Lava XIV, izazvali gnev okupljene mase (VIDEO)
Jedan od muškaraca sa snimka, po imenu Huan, oglasio se kasnije na društvenim mrežama

Gej par se poljubio pred kamerama usred mase vernika tokom inauguracije novog poglavara Rimokatoličke crkve, pape Lava XIV. Tada se ubrzo pažnja publike usmerila na ova dva mladića.
Dok su hiljade okupljenih iz celog sveta posmatrale svečani čin na Trgu svetog Petra u Vatikanu, kamere su u jednom trenutku prošle kroz okupljene kako bi zabeležile aplauz prisutnih. Tada su dvojica muškaraca, vidno raspoloženih i nasmejanih, odlučila da se poljube – baš u trenutku kada su se našli u kadru.
Pročitajte još:
"Ovo je sramota"
- Slavim ljubav, ali ovo je nekultura - napisao je jedan korisnik.
„Ovo je isto kao da to rade u crkvi. Prosto, ne priliči ovakvom događaju“, „Ne, ovo je nepoštovanje i velika sramota“, dodali su drugi korisnici mreže Iks. Komentari korisnika su se samo nizali. Mišljenje je bilo vrlo podeljeno, neki su podržali mladiće, dok su ih drugi žestoko osudili.
Jedan od muškaraca sa snimka, po imenu Huan, oglasio se kasnije na mreži X (bivši Tviter), gde je podelio zajedničku fotografiju sa partnerom i kratko poručio: „Ćao.“
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari