Konačno slavlje među Šumaherovima! Đina je sve okupila, da li je i tata bio tu? (FOTO)
29.09.2024 | 13:01
Vreme je za lepe događaje
Bliži se jedanaesta godišnjica od nesreće Mihaela Šumahera na skijanju, a o njegovom stanju se jako malo zna. Porodica i bliski ljudi čine sve kako bi maksimalno zaštitili njegovu privatnost, a dok je okružen lekarima i medicinskim osobljem, došlo je i do jednog prelepog događaja u njegovoj porodici.
Naime, njegova ćerka Đina Šumaher juče se na večnu ljubav zaklela svom izabraniku Ianu Betkeu.
Veliko slavlje organizovano je na Majorki u porodičnoj vili, a Đina je sudbonosno da izgovorila pred porodicom i bliskim prijateljima.
Inače, Đina i Ian su zajedno već sedam godina, a on je zbog nje promenio disciplinu u kojoj se nadmeće. Godinama se bavio preskakanjem prepreka, ali je zbog Đine prešao na vestern jahanje.
Sada se Đina takmiči, a Ian se bavi menadžmentom ranča u Teksasu.
Venčanje, iako intimno i nežno, obilovalo je luksuzom, od venčanice, preko nakita, do svetski poznate kuvarice koja je bila zadužena za meni, ali i sve ostale detalje.
Da li je Mihael Šumaher bio prisutan, nije poznato, ali se pretpostavlja da je iz Švajcarske na Majorku prebačen helikopterom.
Bonus video