Nema Kristijana, nema pobede: Junajted se na „Old Trafordu“ oprostio od prvog trofeja u sezoni

21:47

0

Vest Hem izbacio đavole iz Liga Kupa

Copyright Fudbaleri Mančester junajteda foto: Tanjug/AP Photo/Dave Thompson

Nema Kristijana Ronalda, nema ni pobede za Mančester junajted. Izabranici Ole Gunara Solskjera oprostili su se od prvog trofeja u sezoni, pošto su trećem kolu Liga Kupa, na „Old Trafordu“, poraženi od Vest Hema – 1:0.

Nekadašnji srpski reprezentativac Nemanja Matić s kapitenskom trakom predvodio je „đavole“, koji su kapitulirali posle samo devet minuta igre, kada im je mrežu zatresao Lancini.

Brajton je rutinski eliminisao Svonsi (2:0), Arsenal je bio ubedljiv protiv Vimbldona (3:0), dok je Čelsi tek posle penala savladao Aston Vilu (1:1, penalima 4:3).

Lester je kao gost bio bolji od Milvola rezultatom 2:0, dok je Totenhem umalo sve upropastio protiv Vulverhemptona.

Posle samo 23 minuta „pevci“ su imali velikih 2:0, ali se domaći nisu tek tako predali i do isteka sata igre stigli su do izjednačenja, kasnije i penala u kojima su potpuno podbacili, promašivši poslednja tri pokušaja sa 11 metara.