Pešić otišao, Bajern imao emotivnu poruku: Zauvek ostaje Karijevo nasleđe (FOTO)
Osvojio sve što se može
Svetislavu Pešiću nije uspelo da se od trenerskog posla oprosti titulom. U finalnoj seriji plej-ofa u nemačkom prvenstvu Bajern je izgubio od Albe.
Bez obzira na rasplet događaja, tim iz Minhena se zahvalio nekadašnjem selektoru Srbije.
- Život za košarku, zauvek ostaje nasleđe, hvala treneru Pešiću - stoji u poruci Bajerna, uz želju za sve najbolje u sledećem poglavlju u živiotu.
Iskusni trener je osvojio sve što se može kako u klupskoj, tako i reprezentativnoj košarci. Na primer prvak Nemačke je bio čak pet puta.
Orlovi šire krila: Alimpijević okupio Jokića i ekipu (FOTO)
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari