aktuelno

Nije bilo lepo, ali cilj je ostvaren: Penjaroja analizirao meč sa Slobodom!

02.05.2026

20:33

0

Parni valjak se okreće obavezama u AdmiralBet ABA ligi

Nije bilo lepo, ali cilj je ostvaren: Penjaroja analizirao meč sa Slobodom!
Copyright MN Press

Košarkaši Partizana izborili su plasman na Fajnal-for Košarkaške lige Srbije, pošto su u Užicu savladali Slobodu rezultatom 63:55 i tako stigli do druge pobede u seriji.

Crno-beli nisu briljirali, ali su uspeli da ispune primarni cilj i obezbede završnicu takmičenja koja će se igrati u Nišu. Odmah po završetku susreta, fokus ekipe preusmeren je ka narednim izazovima u regionalnom takmičenju.

Ekipa Đoana Penjaroja već razmišlja o četvrtfinalu plej-ofa AdmiralBet ABA liga, gde ih očekuje duel protiv Bosne. Prvi meč na programu je 6. maja u Beogradu, a za prolaz u polufinale biće potrebne dve pobede.

Trener Partizana nije bio zadovoljan prikazanom igrom, ali je istakao značaj ostvarenog rezultata.

- Čestitam ekipi Slobode koja je odigrala jako dobru seriju. Videli su se ozbiljnost i sistem u oba meča. Atmosfera u dvorani je zaista bila prelepa. Nismo odigrali dobro, nismo odigrali lepo, ali smo uspeli da ostvarimo cilj - poručio je Đoan Penjaroja.

 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike