Rajakovićev Toronto se ne predaje: Reptorsi slavili trojkom u poslednjoj sekundi (VIDEO)
Drama
Košarkaši Toronto Reptorsa, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Darko Rajaković, upisali su dramatičnu pobedu na gostovanju Šarlot Hornetsima rezultatom 97:96 i nastavili trku za vrh Istočne konferencije NBA lige.
Utakmica u Šarlotu bila je izuzetno neizvesna od samog starta. Tokom prvog poluvremena ekipe su se smenjivale u vođstvu, da bi domaći tim u trećoj deonici uspeo da se odlepi i stekne prednost od 13 poena. Ipak, Reptorsi su pokazali karakter, postepeno istopili razliku i uveli meč u uzbudljivu završnicu.
Junak večeri bio je Imanuel Kvikli, koji je trojkom uz zvuk sirene doneo veliku pobedu Torontu i utišao dvoranu u Severnoj Karolini.
Pročitajte još:
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Ar-Džej Beret sa 28 poena, dok je Kvikli meč završio sa 21 poenom. Zapaženu ulogu imao je i Skoti Barns, koji je dodao 17 poena.
U redovima Šarlota najviše se istakao Kolin Sekston sa 22 poena, dok su Lamelo Bol ubacio 15, a Majls Bridžis 12 poena.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari