PAO sa problemima stiže u Beograd, Ataman upozorava: Od dolaska Obradovića Zvezda igra izuzetno dobro

04.11.2025 | 16:29

Autor: 24sedam

Crveno-beli u proteklom periodu znaju samo za pobede u Evroligi

Copyright Profimedia

Košarkaši Crvene zvezde dočekaće sutra Panatinaikos u utakmici 9. kola Evrolige.

U ovaj duel, beogradski crveno-beli ulaze sa šest uzastopnih pobeda u elitnom takmičenju, na šta je posebno ukazao i trener atinskog tima, Ergin Ataman

- Crvena zvezda je veoma dobar tim i trenutno je u odličnoj formi. Od dolaska trenera Saše Obradovića igraju izuzetno dobro i ostvarili su važne pobede koje su ih dovele na vrh tabele. Što se nas tiče, suočavamo se sa nekoliko problema na poziciji centra. U svakom slučaju, borićemo se za pobedu na teškom terenu - rekao je Ataman, a prenosi sajt kluba.

O sutrašnjem rivalu, pričao je i Kendrik Nan. Kako kaže, dobro ga poznaje.

- Imamo dovoljno igrača i poverenje u momke koji igraju u našem timu, tako da ćemo izaći tamo i obaviti svoj posao. Samouvereni smo, biće teška utakmica, ali smo spremni za nju i moramo pronaći način da pobedimo. Oni su brz tim, dobro poznajemo njihove igrače. Imali smo nedelju dana za pripremu - izjavio je Nan.

Zvezda je druga na tabeli Evrolige sa šest pobeda i dva poraza, dok je Panatinaikos na sedmoj poziciji sa skorom 5-3.

Utakmica će biti odigrana u "Beogradskoj areni", sa početkom u 20 časova. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam