aktuelno

Bivša NBA zvezda spremna da zameni košarkaša Partizana!

26.09.2025

08:31

0

Autor: Kristina Lučković

Reagovao je na objavu trenera

Bivša NBA zvezda spremna da zameni košarkaša Partizana!
Copyright Profimedia

Nekadašnja NBA zvezda Ajzea Tomas ponovo je privukao pažnju javnosti, ovog puta svojom reakcijom na društvenim mrežama povodom izjave trenera Olimpijakosa, Jorgosa Barcokasa, koji je poručio da je grčkom velikanu hitno potreban bek.

Olimpijakos je prethodnih dana bio ozbiljno zainteresovan za Frenka Nilikinu, koji je prošle sezone nastupao za Partizan. Ipak, kako sada stvari stoje, od tog transfera neće biti ništa, pa su Pirejci prinuđeni da potraže drugo rešenje – moguće i s one strane okeana.

Bivša NBA zvezda spremna da zameni košarkaša Partizana!Profimedia
Ajzea Tomas

Upravo tu se u priču uključuje Ajzea Tomas. Omaleni plejmejker, koji je u jednom trenutku bio MVP kandidat u NBA ligi, ostao je bez kluba, ali ne i bez ambicija. Na Instagramu je, ispod objave o izjavi trenera Barcokasa, ostavio emotikon očiju, što su mnogi protumačili kao direktan signal da je zainteresovan da se priključi Olimpijakosu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BasketNews (@basketnews)

 

Karijera Tomas je u poslednjim godinama u padu – često je menjao klubove, pokušavajući da se vrati na nivo na kom je bio tokom najboljih dana u Bostonu. Ipak, i dalje nije zaigrao u Evropi, iako se o toj opciji spekuliše već nekoliko sezona.

Ostaje da se vidi da li će Olimpijakos reagovati na ovaj "poziv" i napraviti ambiciozan potez, ili će potražiti neko drugo rešenje na tržištu.

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike