Iskusno krilo napušta klub: Želi da ostane u Evroligi, agent ga nudi velikanima!
Ove sezone prosečno je beležio 13,8 poena, 4,7 skokova, 2,4 asistencije i 1,1 ukradenu loptu
Nije se proslavio Vil Klajburn u redovima Virtusa iz Bolonje i već posle jedne sezone napustiće redove italijanskog velikana. Amerikanac je igrao u bljeskovima, a to nije nešto što su na Čizmi očekivali od njega.
Kako prenosi dobro obavešteni košarkaški portal "Encestando", agent Vila Klajburna otvorio je vrata svim evroligaškim velikanima koji žele da u svoje redove dovedu iskusnog krilnog košarkaša.
Ove sezone u Evroligi odigrao je 24 utakmice i u proseku je beležio 13,8 poena, 4,7 skokova, 2,4 asistencije i 1,1 ukradenu loptu. Tim iz Bolonje imao je veoma slabu sezonu u elitnom takmičenju, a pored dobrih brojki, nije Amerikanac pokazao ni delić onoga što je umeo u starim danima u dresu Efesa i CSKA iz Moskve.
Ostaje da se vidi ko trenutno od evroligaša želi uopšte u svojim redovima Vila Klajburna, koji će 17. maja napuniti 35 godina.
Pročitajte još:
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari