Lučić na izlaznim vratima? Bajern postavio uslov kapitenu!
05.05.2025 | 17:58
Neočekivano i nimalo lepo
Neočekivano u svetu evropske košarke u narednim danima može doći do prave bombe, naime, košarkaški klub Bajern iz Minhena i kapiten Vladimir Lučić bi uskoro mogli da raskinu saradnju!
Bivši košarkaš Partizana je u Minhen stigao iz španske Valensije i već sedam sezona nosi dres Bavaraca. U međuvremenu je dobio i kapitensku traku, postao jedan od ljubimaca navijača, ali je došlo i do kraja ljubavi.
Kako navodi portal Meridian sport, Lučiću je saopšteno pod kojim uslovima može da ostane u Minhenu, ponuđen mu je znatno manji ugovor, pa je pitanje da li će ostati.
Reč je o sumi koja je znatno manja od njegove tržišne vrednosti, pa iako je nekadašnji kapiten Srbije u godinama, nije jasno zašto su Bavarci rešili da krenu od kapitena kada je u pitanju smanjenje troškova.
Pitanje je, iako se odomaćio u Minhenu, da li će ostati i igrati pod nekim drugim uslovima.
Bonus video