Ibrahimović i Rebić naoštreni za Zvezdu: Krotone pao za šest minuta

16:29 >> 18:11

0

Milan ubedljivo savladao goste i došao ponovo na čelo tabele Serije A

Copyright Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Inter je trajao na liderskoj poziciji tabele Serije A nepunih 48 sati. Prvo mesto se posle nedeljnog popodnevnog programa u italijanskoj ligi vratilo ekipi Milana, koja je pregazila Krotone rezultatom 4:0 (1:0).

Gosti su na San Siru odolevali pola sata, sve dok stvari u svoje ruke nije preuzeo sjajni Zlatan Ibrahimović. Nakon vođstva “rosonera” došlo je do potpune ravnoteže u igri dva tima narednih 30 minuta, što je bilo samo zatišle pred pravu buru na terenu. Domaći su u 64. minutu posle akcije Tea Ernandeza i nove realizacije Ibrahimovića došli do 2:0, da bi u narednih šest minuta postigli još dva gola. Autor oba pogotka bio je odlični Anti Rebić.

Miloš Vulić je za goste igrao do 74. minuta, dok je Vladimir Golemić proveo svih 90 minuta na terenu.