Barsi nije bio dovoljan šamar od Bajerna! Novi kiks velikana, dva puta vodio, ali nije pobedio

17:19

0

Konačan rezultat postavljen u 86. minutu

Tan2021-12-12_164618994_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Alvaro Barrientos

Fudbaleri Barselone ponovo su razočarali svoje navijače. Posle poraza od Bajerna u Ligi šampiona i selidbe u Ligu Evrope odigrali su nerešeno u Primeri. U utakmici 17. kola Primere ekipa koju je preuzeo Ćavi Ernandez odigrala je nerešeno sa Osasunom - 2:2. Vodila je Barsa dva puta, ali je na kraju samo bilo nerešeno.

U 12. minutu 19-godišnji Niko je doneo prednost od 1:0, ali je samo dva minuta kasnije izjednačio David Garsija. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:1, a onda su gosti ponovo poveli. Ponovo je strelac bio momak od 19 godina. Abdesamad Ezalzuli je bio strelac drugog gola za Barsu. Planove je pokvario Čimi Avilja, u 86. minutu.

U 68. minutu, za domaćina je zaigrao Darko Brašanac, nekadašnji igrač Partizana.

Barsa je sada na osmom mestu, sa 24 boda, dok je Osasuna deseta sa dva boda manje.

Nešto ranije, tokom dana Viljarel je pobedio Rajo Valjekano sa 2:0.