Šou Kontea je počeo: Nedostajao je svima, najviše Englezima! Kamere su samo pratile Italijana (VIDEO)

Italijan slavio pobedu na svoj prepoznatljiv način

konte1 - Copyright Tanjug/AP

Italijanski stručnjak Antonio Konte uspešno nastavlja svoju misiju na klupi Totenhema. Posle remija protiv Evertona u Liverpulu i pobede nad Viteseom u Ligi konferencija, "pevci" su predvođeni italijanskim stručnjakom zabeležili prvi trijumf u Premijer ligi.

Tanjug/AP

Prvi su do vođstva došli gosti i to baš golom "kad mu vreme nije" pred sam kraj poluvremena. Stanje šoka je, međutim, brzo savldano. U 58. minutu Danac Hojberg donosi izjednačenje, da bi u 71. minutu Serhio Reglion doneo veliku radost domaćim navijačima.

Ispostaviće se da je Argentinac postavio konačan rezultat, koji je prikazao Antonija Kontea u svom elementu. Italijan je slavio pobedu baš kao što je i navijako javnost na Ostrvu dok je bio trener Čelsija, a i on je znajući da im svu pažnju medija, sve radio kako ih ne bi razočarao svojom energijom.

U drugom meču dana Mačester siti je pobedio Everton sa 3:0 golovima Sterlinga u 44, Rodrija u 55. i Bernarda Silve u 86. minutu.