Piksi gledao remi Radnika i Kolubare! Surduličani iz „var penala“ izbegli poraz

17:12

0

Gosti iz Lazarevca bili nadomak velikog trijumfa

20210417mmMilova05 - Copyright MN Press

Fudbaleri Radnika i Kolubare remizirali (1:1) u Surdulici u 17. kolu Linglong Superlige Srbije.

Gosti su bolje otvorili meč i poveli u 37. minutu pogotkom Uroša Đuranovića. Nije bilo više uzbuđenja u prvom delu pa se na pauzu otišlo minimalnim vođstvom ekipe Dejana Đurđevića.

Domaćin je u drugom delu imao inicijativu i konstantno napadao ka golu Kolubare, ne bi li došao do izjednačenja, ili možda čak pobede. Igrao se 86. minut kada je, nakon asistencije iz VAR sobe, sudija pokazao na belu tačku pred golom Lazarevčana. Odgovornost je preuzeo Uroš Milovanović i rutinski zatresao mrežu, pa tako doneo izjednačenje svom timu.

Selektor reprezentacije Srbije, Vladimir Stojković Piksi, bio je na tribinama stadiona u Surdulici, odakle je u društvu Stanislava i Vladislava Tončeva pratio meč.