Bilbao je Viljarealov kriptonit! Atletik tri godine ne zna za poraz protiv „žute podmornice“

23.10.2021

20:57

0

Baskijci trijumfom zatvorili subotnji program u Primeri

profimedia-0639489285 - Copyright Profimedia

Atletik Bilbao slavio na svom stadionu protiv Viljareala rezultatom 2:1, zahvaljujući kasnom golu Muniaina.

Raul Garsija je u 14. minutu doneo prednost domaćinu, da bi u 32. izjednačio Kokelan.

Bilbao je bio bolji i to krunisao golom u 77. minutu, a strelac iz penala bio je Iker Muniain, koji je tako produžio niz nepobedivosti Baskijaca u duelima sa „žutom podmornicom“ na šest mečeva (dve pobede i četiri remija).

Atletik je sedmi na tabeli sa 16 bodova, pet više od Viljareala koji je trenutno na 13. poziciji u španskom prvenstvu.