„Orlići“ se kockali sa ugledom u Jerevanu, nade Zvezde i Partizana trasirale put ka pobedi

16:29

0

Mlada reprezentacije posle preokreta bolja od Jermenije

20201009npErakovic4 - Copyright MN Press

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, igrači do 21 godine, savladali su danas Jermeniju u Jerevenu 4:1 (0:1) u utakmici trećeg kola H grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Domaćin je poveo golom Mihaila Mirzojana u 36. minutu, izjednačio je Strahinja Eraković u 56, da bi izabranici Zvonka Živkovića u poslednjih 10 minuta postigli tri gola i zabeležili trijumf.

Strelci su bili Nikola Terzić u 85, Slobodan Tedić u 88. i Željko Gavrić u 90+6. minutu.

Srbija sada ima četiri boda, kao i Francuska, a dva manje od Ukrajine, uz meč više.

Naredni meč srpski tim igra 12. oktobra protiv Francuske.