25.09.2021

19:28

0

Radoslav Batak imao uspešan povratnički debi

Radosav Batak je imao uspešan povratnički debi na klupi niškog Radničkog. Novi trener, nova energija i tri boda koja će mnogo značiti Nišlijama u jednom od najturbulentnijih perioda u poslednjih nekoliko sezona. Kolubara – Radnički 2:3.

Zanimljiv duel je imala priliku da pogleda lazarevačka publika, čiji su miljenici ušli u seriju negativnih rezultata, upisavši treći vezani poraz.

Nišlije bi mogli da imaju još više razloga za zadovoljstvo ukiliko se ispostavi da partija iz Lazarevca nije bila plod slučajnosti mladog Stefana Mitrovića (19). Izdanak omladinske škole „meraklija“ je sa dva gola (29. i 50. minut) nagovestio da bi u budućnosti mogao da donese mnogo benefita Radničkom, koji je, posle svega viđenog, zasluženo stigao do tri boda.

Jer, dva puta su gosti vodili protiv izabranika Dejana Đurđevića, koje su u igru vraćali Andrić (41’) i Filipović (60’), ali posle pogotka iskusnog Nikole Vujadinovića u 77. minutu moglo je da se nasluti da će tri boda otići put „Čaira“.