17:25

0

Srbin asistent u još jednom remiju tima iz Frankfurta

Copyright Tanjug/Arne Dedert/dpa via AP

Ajntrahtu je definitivno potreban još jedan Filip Kostić. Jer, koliko god srpski reprezentativac napravio dobrih stvari u napadu, klub iz Frankfurta nikako da to materijalizuje jednom pobedom.

Sjajni ofanzivac ponovo je bio asistent, ali su njegovi saigrači, na kraju, upisali još jedan remi. Šesti put uzastopno, a peti identičnim rezultatom – 1:1.

U Frankfurtu je, u 6. kolu Bundeslige, gostovao Keln, koji je vodio od 14. minuta golom Škirija, ali su domaći do izjednačenja došli u šestom minutu nadoknade u prvom poluvremenu, golom Bore na asistenciju reprezentativca „orlova“, trećom na tri poslednja meča.

Herta je u Lajpcigu doživela rezultatsku katastrofu (6:0), Union Berlin je slavio minimalnu pobedu protiv Armenije (1:0), istim rezultatom je Bajer bio bolji od Majnca.