Vojvodina kreće ka vrhu: Zvezdino dete vodi “staru damu”

20:51 >> 20:54

0

Novosađani vezali drugi prvenstveni trijumf

Copyright Veljko Simić, MN Press

Deluje da lepši dani stižu na “Karađorđe”. Posle turbulentnog početka sezone, Vojvodina je vezala drugi prvenstveni trijumf i krenula da hvata priključak sa vrhom tabele.

U Novom Sadu u utorak je pala Kolubara – 2:1. Malo srećno, ali potpuno zasluženo, izabranici Slavoljuba Đorđevića su, posle trijumfa u Surdulici, upisali nova tri boda.

“Lale” su do vođstva došle autogolom Đuranovića u 14. Minutu, da bi u 54. Veljko Simić duplirao prednost Vojvodine, postigavši tako drugi gol u poslednje dve utakmice.

Pokušavali su gosti do kraja da, ako ništa drugo, barem finiš meča učine neizvesnijim, ali su gol postigli prekasno, pošto je, u prvom minutu nadoknade vremena, Andrić samo ublažio poraz izabranika Dejana Đurđevića.