Neverovatni Umar Sadik gazi sve redom u Španiji: Dva komada Alavesu za poluvreme (video)

16.01.2021

12:27 >> 13:42

0

Nigerijac koji je došao u Almeriju iz Partizana vodio svoju ekipu do ubedljivog vođstva protiv Alavesa u Kupu kralja

Copyright Profimedia

Partizanovci se sada pitaju: da li Sadikovi golovi u kupu ulaze u kvotu pogodaka vrednu bonusa!

Nigerijac Umar Sadik pokazuje da mu nisu ravni ni igrači iz Primere, jer je u meču 1/16 finala u Kupu španskog kralja vodio Almeriju do ubedljivih 3:0 protiv Alavesa već u prvom poluvremenu, da bi se utakmica završila katastrofalnim porazom člana elitnog ranga takmičenja – 5:0.

Sadik je odigrao još jednu briljantnu utakmicu u dresu Almerije, pa je na zasluženi odmor mogao da ode već u 70. minutu utakmice. Zajedno sa njim dobru partiju je prikao i srpski reprezentativac Nikola Maraš, dok je u nastavku meča sa klupe ušao Radosav Petrović.

Sa nova dva pogotka na kontu Sadikov skor je sada 11 golova na 19 utakmica, uz to je nad njim napravljeno tri penala i ima isto toliko asistencija.