21:44

0

Londonski tim pretrpeo treći uzastopni poraz na Emiratima u Premijer ligi

Copyright Tanjug/Julian Finney/Pool via AP

Od kako se lopta ponovo zakotrljala terenima širom Evrope evidentno je da se gostujuće ekipe mnogo bolje prilagođavaju igranjem pred praznim tribinama, ali ovo što se poslednjih mesec dana dešava Arsenalu izgleda da ima i neke dublje razloge.

Londonski tim je u nedelju uveče poražen od Vulverhemptona 2:1, što im je treći uzastopni neuspeh na njihovim “Emiratima”, s kojih su bodove prethodnih nedelja odneli Lester (0:1) i Aston Vila (0:3).

Solskjerov Mančester ima šampionski karakter, Totenhemu bod na “Stamford bridžu”

Meč Arsenala i Vulvsa ostao je potpuno u senci stravičnog sudara glavama Davida Luiza i Raula Himeneze, koji je izvukao deblji kraj i posle desetominutnog ukazivanja pomoći na terenu prebačen je u bolnicu, gde mu je konstatovan potres mozga.

Stravičan sudar glavama, fudbaler Vulerhemptona hitno prebačen u bolnicu (foto, video)

Gosti su poveli golom Neta u 27. minutu, ali su “tobdžije” već tri minuta kasnije povravnali rezultat preko Gabrijela.

Ipak, Vulverhempton je na poluvreme otišao s vođstvom, pošto je mrežu Arsenala zatresao Podens u 42. minutu, a kako se ispostavilo na kraju bio je to i konačan rezultat meča, s obzirom da izabranici Mikela Artete u drugom delu meča nekoliko dobrih prilika nisu uspeli da pretvore u gol.