22:17

0

Viljareal uspeo da ostane neporažen u San Sebastijanu

Copyright Profimedia

Tačno dva meseca je trajala pobednička serija Real Sosijedada u Primeri, sve do večeras, kada je Viljareal uspeo da ostane neporažen u San Sebastijanu (1:1).

Barsa se budi: Golčine Grizmana i Mesija, uz pozdrav legendi (video)

Valensija je na istom mestu 29. septembra slavila minimalnu pobedu, posle čega su plavo-beli ušli u seriju od šest uzastopnih trijumfa, koji su ih doveli na lidersku poziciju na kojoj su ostali i posle nedeljnog remija sa “žutom podmornicom”, s bodom više od drugoplasiranog madridskog Atletika i četiri od trećeplasiranog Viljareala.

Real nastavio sa posrtanjima: Kurtoa poklanjao, Azar se povredio, Alaves slavio u Madridu

Gosti su poveli golom Morena iz penala u šestom minutu meča, a konačan rezultat postavio je, takođe preciznim izvođenjem jedanaesterca, Ojarzabal u 33. minutu.