Umar Sadik došao do 14. gola u sezoni, pola miliona evra osmehuje se Partizanu (video)

17.02.2021

20:59 >> 21:00

0

Nigerijac još jednom bio precizan u dresu španske Almerije

Copyright Profimedia

Da su pobedili u meču protiv Leganesa, fudbaleri Almerije bi po prvi put u ovoj sezoni izbili na čelo tabele. Izgledalo je da će tako biti posebno nakon 12. gola u sezoni bivšeg centarfora Partizana Umara Sadika u 8. minutu, ali su Nigerijac i saigrači potpuno podbacili u nastavku meča.

Domaći su u drugom poluvremenu postigli dva gola, tako da su preokretom došli do pobede 2:1 i tri važna boda koji ih ostavljaju u trci za plasman u elitni rang takmičenja.

Sadik se ukupno 14. golom u Kupu i prvenstvu približio “koti 20”, koja će Partizanu prema ugovoru doneti 500.000 evra bonusa.