Kao kum Miha: Dekijev sin majstor "slobodnjaka" (FOTO+VIDEO)

15:37

0

Autor: D. B.

Kadetska reprezentacija Srbije bolja od vršnjaka iz Rumunije

Odlično izdanje mlađe kadetske fudbalske reprezentacije Srbije u proveri protiv vršnjaka iz Rumunije. Tim koji sa klupe predvodi Mirko Bunjevčević pobedio je rezultatom 3:0 (2:0).

Strelci su bili Bubanj (16. minut), Nikolašević (31. minut) i Stanković (60. minut).

Posebno je impresivan bio gol Aleksandra Stankovića, najmlađeg sina Dejana, koji je sjajno zatresao mrežu golmana Rumunije iz slobodnog udarca.

Izabranici selektora Mirka Bunjevčevića kontrolisali su utakmicu, imali veći posed lopte, stvarali prilike… Delovali su „orlići“ sigurno u odbrani, bili dobri u kreaciji, a krajnji rezultat govori o kompletnom učinku koji zaslužuje visoku ocenu.

SRBIJA: Marinković (od 78. Lijeskić), Đekić (od 68. Skrobonja), Mirosavić, Vukičević (od 78. Dragićević), Majstorović, Serafimović, Mijatović (od 68. Madžarević), Stanković (od 74. Popović), Bubanj (od 74. Luković), Radonjić (od 68. Kovačev), Nikolašević (od 78. Nikolić).

RUMUNIJA: R.V.Andrei, Florin (od 46. Luka), B.S.Andrei (od 61. Valentin), Florentin (od 81. T.M. Kristian), Adrian (od 74. P.Kristian), C.A.Andrei ( od 61. Jonut), Julian (od 74. Florin9, Sabolež (od 61. Marian), Konstantinu (od 46. Enes), Bense, Petruš (od 46. Bogdan).