0

Autor: Milan Nastić

Levante pobedio sa 3:0

Copyright Profimedia.rs

Fudbaleri Hetafea nastavljaju sa lošim partijama u sezoni. Klub iz predgrađa Madrida poražen je ubedljivo na gostovanju Levanteu sa 3:0 u 12. kolu Primere.

Inače, ovo je Hetafeu šeti meč bez pobede zbog čega se trenutno nalaze u donjem delu tabele.

Za goste je igrao u drugom poluvremenu i Nemanja Maksimović, koji je na teren ušao u 66.minut, ali ni srpski reprezentativac im nije pomogao da ne dožive debakl protiv Levantea.

Hetafe je meč završio sa devetoricom, pošto su isključeni Kema u 7. i Dakoma u 77.

Nemanja Maksimović među stativama kao rukometni golman: Predosetio sam gde će Haland šutirati!

Domaćini su zasluženo stigli do tri boda,jer su tokom čitavog meča bila bolja ekipa i stigli do važnog trijumfa u borbi za opstanak.

Klub iz predgrađa Madrida trenutno se nalaze na 13.mestu sa 13 bodova,dok je Levante na 17. sa 11 bodva i nalaze se odmah iznad opasne zone.