Đuričić se radovao protiv Vlahovića i Milenkovića, Kaljari u nadoknadi dao dva gola za tri boda

17.04.2021

20:41 >> 20:48

0

Interesantni mečevi u Italiji

Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

U okršaju srpskih fudbalera u Italiji naši reprezentativci nisu blistali, ali je viđena veoma zanimljiva utakmica u Ređo Emiliji.

Sasuolo je savladao Fjorentinu – 3:1 (0:1).

Ljubičasti“ su poveli preko Bonaventure u 31. minutu i sa prednošću su otišli na pauzu. Međutim, u razmaku od tri minuta je domaći tim preokrenuo i to sa penala. Oba puta je sa „kreča“ bio precizan Berardi. Konačan rezultat postavio je Lopez u 75. minutu.

Kod pobednika je Filip Đuričić izašao u poluvremenu, umesto njega je ušao upravo Berardi, dok su na drugoj strani Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali ceo meč.

Sasuolo je osmi sa 46 bodova, Fjorentina je 15. sa 30 poena.

Poslednji meč današnjeg programa je doneo dosta uzbuđenja. Meč pun preokreta i trijumf domaćina.

Kaljari je savladao Parmu – 4:3 (1:2).

Izgledalo je da će gosti odneti kući sva tri boda, imali su vođstvo od 3:2 u sudijskoj nadoknadi. Međutim, Pereiro je u drugom minutu nadooknade poravnao rezultat, a dva minuta kasnije je asistirao Ćeriju za pobedu.

Ovim trijumfom se Kaljari vratio u borbu za opstanak sa 25 bodova, Parma ima pet manje i sve je bliže Seriji B. Ipak, sve karte drži Torino koji ima 27 poena i dva meča manje od njih.