KRAJ: Partizan slavio u Novom Sadu, poznati finalisti Kupa (VIDEO)

21.04.2021

16:35 >> 19:03

0

Crno-beli pobedili na gostovanju

Druga dilema je rešena u Novom Sadu. Posle druge utakmice polufinala Kupa je poznato da će Partizan otići na megdan Crvenoj zvezdi u meču za pehar.

Crno-beli su u Novom Sadu savladali Vojvodinu – 0:1 (0:1).

Jedini pogodak postigao je Svetozar Marković u 11. minutu posle dobrog centaršuta Jojića iz slobodnog udarca i loše reakcije odbrane domaćina.

Nije bilo previše uzbuđenja u vidu šansi, na kraju su crno-beli slavili minimalnim rezultatom i sedmi uzastopni put prošli u finale.

Dešavanja sa utakmice ste mogli da pratite na portalu „24sedam“.

90+4′ – KRAJ

Utakmica je završena, Partizan je prošao u finale.

90′ – ŽUTI ZA LALATOVIĆA

Dobio je Lalatović žuti zbog protesta. Igraće se još četiri minuta.

86′ – JOŠ IZMENA

Oba trenera su napravili promene. Lalatović je izveo Saničanina i Stojkovića ušli su Maksimovića i Topić. Na drugoj strani je Štulić zamenio Holendera.

82′ – KAKVA PRILIKA ZA PARTIZAN

Mogao je Partizan sve da reši. Imali su zicer pred golom domaćina, lopta je došla do Jojića koji je sa desetak metara šutirao snažno, izblokiran je, potom je mladi Jović na drugoj stativi pokušao petom da smesti loptu u gol, ali je bio u ofsajdu.

76′ – JOJIĆ IZ SLOBODNOG UDARCA

Pokušao je Jojić iz slobodnog udarca, prebacio je živi zid, ali je lopta završila preko prečke.

73′ – JOVIĆ MENJA NATHA

Nova promena Stanojevića, mladi Jović je ušao umesto Natha.

70′ – UŠAO I SIMIĆ

Bivši fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić je ušao u igru u timu Vojvodine umesto Bojića.

64′ – PROMENE STANOJEVIĆA

Urošević se žalio na vrtoglavicu, Stanojević nije rizikovao, izveo ga je iz igre, ušao je Obradović. Takođe, umesto Lazara Markovića je ušao Zdjelar.

61′ – SJAJNA PRILIKA ZA DOMAĆINA

Odlična prilika za Vojvodinu posle kornera, Čović je šutirao glavom, Stojković je intervenisao, pa potom uhvatio loptu. Jedan igrač domaćeg tima je ostao na travi zbog udarca, a za to vreme je Stanojević spremao promene i čekao znak od svog golmana o tome da li može da nastavi meč.

56′ – AGRESIVNIJA VOJVODINA

Vojvodina od starta drugog dela više napada i želi da dođe do izjednačenja. U jednoj od kontri je Lazar Marković probao, pogodio je spoljni deo mreže.

52′ – STOJKOVIĆ IZNERVIRAO LALATOVIĆA

Intervenisao je Stojković posle pokušaja Vukadinovića, lopta je ostala u posedu Vojvodine, spremali su se za novi napad kada je sudija prekinuo meč jer je Stojković ostao da leži na travi i da se žali na povredu. To je iznerviralo Lalatovića koji je protestovao. Golman crno-belih je posle kraće pauze ustao i pokazao da može da nastavi meč. Stanojević je za svaki slučaj poslao rezervnog golmana Popovića na zagrevanje.

49′ – POKUŠAJ JOJIĆA

Izblokiran je Holender, lopta je došla do Jojića koji je posle dobre finte šutirao daleko preko gola. Uz to je i Miljković dobio žuti karton zbog protesta

46′ – IZMENA LALATOVIĆA

Napravio je Lalatović prvu promenu na utakmici, uveo je ofanzivnog fudbalera Vukadinovića umesto Gemovića.

45+1′ – POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme u Novom Sadu. Partizan na pauzi ima gol prednosti.

39′ – ŽUTI ZA ANDRIĆA I ŠĆEKIĆA

Dobili su domaći i treći žuti karton. Lazar Marković je pokušao da stigne do lopte, dokačio je malo golmana Vukliša, dok se fudbaler Partizana izvinjavao zbog toga, Andrić je oštro protestovao kod sudije i dobio je žuti karton. Potom je Šćekić napravio bespotreban potez. Šutnuo je loptu posle faula dosuđenog za Vošu. Jovanović je i njemu pokazao javnu opomenu.

37′ – POKUŠAJ DOMAĆINA

Zapretio je domaći tim posle kornera, ali nisu uspeli da zatresu mrežu.

32′ – VUJAČIĆ I MRKAIĆ

Vujačić je dobio udarac u oko, ostao je da leži na travi, a Mrkaić je zbog toga dobio žuti karton.

26′ – UMALO AUTOGOL I PROTESTI LALATOVIĆA

Prekidi su najveća šansa Partizana do sada. Andrić nije pratio let lopte, malo je nedostajalo da postigne autogol. Posle novog kornera je usledio loš šut. Lalatović je zatim imao kraću raspravu sa arbitrom Jovanovićem.

24′ – BRALIĆ SPREČIO VELIKU ŠANSU

Holender je imao odličnu šansu, išao je sam ka golu, ali je Bralić sjajnim uklizavanjem sprečio pogodak.

21′ – OTVORENA IGRA

Igra se otvoreno na obe strane terena, napadaju i jedni i drugi, nema opasnosti za sada.

17′ – ASANO FAULIRAN

Đorđević je faulom sprečio kontru Asana, Stanojević se opet bunio, sudija Jovanović je odlučio da mu ne pokaže žuti karton zbog tog starta.

14′ – SANIČANIN ZAPRETIO

Posle kornera je Saničanin zapretio, lopta je otišla pored gola.

11′ – GOL PARTIZANA

Vodi Partizan. Posle prekida je Svetozar Marković zatresao mrežu. Miljković se vratio na teren neposredno pre toga i nastavio meč.

8′ – MILJKOVIĆ I POVREDA

Dobio je Miljković udarac, ostao je za nemlji žalio se na težu povredu. Čović je dobio žuti karton, Stanojević je tražio da mu se pokaže crveni, arbitar je odmahnuo rukom.

6′ – SREĆA UZ VOŠU

Nesigurnost golmana Vukliša je mogla da košta domaći tim, ali je imao sreće da lopta ne završi u golu, već u korneru.