Mateus potpisao: Poznata sudbina Zvezdinog golmana!
Iskusni čuvar mreže prelomio
Crvena zvezda obezbedila je jedan od najvažnijih potpisa pred novu sezonu. Brazilski golman Mateus produžio je ugovor sa šampionom Srbije i ostaće na stadionu "Rajko Mitić" i u narednim godinama.
Kako saznaje "Telegraf", rukovodstvo crveno-belih reagovalo je na brojna interesovanja iz Brazila i iskusnom čuvaru mreže ponudilo novi ugovor na dve godine uz opciju produžetka na još jednu sezonu. Mateus nije imao dilemu i brzo je prihvatio ponudu kluba.
Iako su tokom prethodnih meseci na adresu Crvene zvezde stizale ponude i upiti iz njegove domovine, generalni direktor Zvezdan Terzić još ranije je poručio da klub nema nameru da se odrekne jednog od svojih najvažnijih igrača.
Mateusa su pored borbe za trofeje i evropskih izazova u Beogradu zadržali i uslovi života, kao i velika podrška koju uživa među navijačima Crvene zvezde. Upravo zbog toga odlučio je da ostane na Marakani uprkos interesovanju nekoliko brazilskih klubova.
Produžetkom saradnje Zvezda je stavila tačku na spekulacije o odlasku brazilskog golmana i obezbedila stabilnost na jednoj od najvažnijih pozicija u timu.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari