Lalatović nije razočaran posle eliminacije od Zvezde: Jači su od Malmea i Lila, ali nas nisu nadigrali!

05.03.2026 | 16:55

Srateg Novopazaraca je istakao da se njegov tim borio do samog kraja, ali da je individualni kvalitet presudio

Copyright MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde obezbedili su kartu za polufinale Kupa Srbije nakon što su u izuzetno napetom ambijentu savladali Novi Pazar rezultatom 2:0. Meč na Gradskom stadionu obeležili su rani prekidi zbog haosa na tribinama, ali i teška povreda Zvezdinog golmana Mateusa, što je dodatno podiglo tenziju u oba tabora.

Posebnu pažnju privukao je odnos navijača prema Nenadu Lalatoviću. Dok su pristalice Zvezde imale svoje zahteve upućene bivšem kapetanu, domaća publika je čvrsto stala uz svog šefa struke. Iako je Lalatović silno želeo prvu pobedu nad velikim prijateljem Dejanom Stankovićem, na kraju je sportski čestitao kvalitetnijem rivalu.

U izjavi za TV Arena sport nakon meča, strateg Novopazaraca je istakao da se njegov tim borio do samog kraja, ali da je individualni kvalitet presudio:

- Sigurno da je Zvezda bila jača, ne samo od nas, već i od Malmea i od Lila... Zvezda nije slučajno tu gde jeste. Mi smo dali sve od sebe, korektno smo se suprotstavili, mislim da su iz dva šuta dali dva gola. Nisu nas nadigrali i tako postigli golove, dali su kako su dali, sa 30 metara i iz auta. Čestitam im na tome, mi smo dali naš maksimum i okrećemo se sad prvenstvu - poručio je Lalatović.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: A.Š.