Zvezda nagradila najbolje! Krunić i Kostov sa priznanjima počeli pripreme
03.01.2026 | 14:46
Za crveno-bele odmor je završen
Na početku zimskih priprema Crvene zvezde, priznanje za najboljeg fudbalera kluba u 2025. godini pripalo je Radetu Kruniću.
Nagradu je iskusnom fudbaleru uručio generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić.
- Krunić je za najboljeg igrača proglašen po izboru saigrača, što predstavlja dodatnu potvrdu njegovog autoriteta i doprinosa ekipi. Iskusni vezni fudbaler bio je jedan od ključnih igrača Crvene zvezde tokom godine, kako u domaćim takmičenjima, tako i na međunarodnoj sceni - navedeno je na sajtu Zvezde.
Istovremeno je priznanje predato i Vasiliju Kostovu, za najlepši gol u 2025. godini. Nagradu je takođe predao Terzić.
- Prema izboru navijača, koji su glasali putem klupske aplikacije, Kostov je nagrađen za pogodak postignut u utakmici protiv Porta u ligaškoj fazi Lige Evrope. Taj gol imao je poseban značaj, jer je ujedno bio i njegov prvi seniorski evropski gol u karijeri - objašnjeno je na internet stranici crveno-belih.
Tandem Luka - Lebron presudio Memfisu, šampion deklasirao Golden Stejt
Bonus video: