Totenhem se odrekao golgetera - Ipak, Velšanin neće menjati grad (FOTO)
01.01.2026 | 21:54
Navodno, transfer je vredan oko 40 miliona evra
Samo nekoliko sati pre nego što je odigrao nerešeno sa Fulamom, Kristal Palas je obezbedio pojačanje.
Reč je o Brenanu Džonsonu koji je napustio Totenhem, tako da neće menjati grad. Velšanin će i dalje biti u Londonu, a transfer će biti vredan 40 miliona evra.
Reprezentativca Velsa u petak očekuju lekarski pregled i ozvaničenje transfera.
Očekuje se da na raspolaganju bude već za tri dana kada će "orlovi" igrati protiv Njukasla. Prethodnih dana, Džonson je razgovarao Palasa Oliverom Glasnerom i čelnicima kluba i odlučio da promeni sredinu.
Podsetimo, bio je i nabolji strelac Totenhema prethodne sezone sa 18 golova. Uz to, bio je i strelac u finalu Lige Evrope, kada je pobeđen Mančester junajted.
Ovaj 24-godišnji ofanzivac je početkom 2023. godine stigao iz Notingem Foresta. Pre toga je bio i na pozajmici u Linkolnu.
Bonus video: