Zvezda časti najmlađe navijače: Posebna pogodnost za meč sa Lučancima (FOTO)
18.12.2025 | 16:50
Meč za kraj kalendarske godine
Poslednju utakmicu u kalendarskoj godini, fudbaleri Crvene zvezde će odigrati u subotu protiv lučanske Mladosti. Uoči meča su se oglasili i crveno-beli, sa dobrom vešću za najmlađe navijače.
Svi oni koji poseduju "Super Zvezdaš" karticu utakmicu će moći da prate sa istočne tribine stadiona "Rajko Mitić", a ulaz će biti specijalno obeležen. Takođe je naglašeno da će duelu protiv Mladost na istočnoj strani stadiona besplatno moći da pristupe i sva ostala deca starosti do 14 godina.
- Super Zvezdaš sezonske kartice za takmičarsku godinu 2025/26 su namenjene dečacima i devojčicama do 14 godina, a obezbeđuju besplatan ulaz na istočnu tribinu na svim domaćim utakmicama. Crvena zvezda je i u sezoni 2025/26 nastavila sa dobro poznatom akcijom, putem koje je svim dečacima i devojčicama do 14 godina omogućen besplatan ulaz na istočnu tribinu Marakane na mečevima domaćeg prvenstva.
Neophodno je da mališani budu u pratnji jedne odrasle osobe koja poseduje ulaznicu za meč između Crvene zvezde i Mladosti - navodi se na zvaničnom sajtu Crvene zvezde.
Karte za severnu tribinu koštaju 400 dinara. Ulaznice za istočnu tribinu vrede 500 dinara, Zapad košta 700, a tribina "Siniša Mihajlović" - 1.400.
Utakmica 20. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Mladosti biće odigrana u subotu, 20. decembra od 15.30.
Mejveder opet pokazao zašto ga zovu "Novac": Na NBA utakmici izvadio svežanj dolara i počeo da broji (VIDEO)
Bonus video: