aktuelno

Otac Lamina Jamala napravio haos: Gorelo je na tribinama u Sevilji - obezbeđenje moralo da reaguje!

07.12.2025

10:11

0

Ovo mu nije trebalo

Otac Lamina Jamala napravio haos: Gorelo je na tribinama u Sevilji - obezbeđenje moralo da reaguje!
Copyright Profmedia

Barselona je sinoć u Sevilji odigrala uzbudljiv meč i savladala Betis rezultatom 5:3, učvrstivši se na prvom mestu na tabeli.

Posebnu pažnju privukla je odluka trenera Hansija Flika da mladog Lamina Jamala premesti na poziciju ofanzivnog veznog, u centralni deo terena. Fudbaler je na tom zadatku odgovorio izvanredno, što je sam Flik istakao u razgovoru sa novinarima posle meča.

Ipak, meč nije prošao bez incidenata van terena. Jamalov otac, Munir Nasraui, ušao je u verbalni sukob sa domaćim navijačima Betisa, koji su bili ljuti jer je on slavio golove Barse tako što se okretao ka njima. U jednom trenutku situacija je mogla da preraste u ozbiljniji konflikt, ali je obezbeđenje intervenisalo i udaljilo Munira od grupe nezadovoljnih navijača.

 

 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike