Zvezda čeka Čuku: Počinje prodaja karata za mali beogradski derbi
01.12.2025 | 15:10
Posle pobede nad OFK Beogradom
Posle pobede nad OFK Beogradom, fudbaleri Crvene zvezde nastavljaju takmičenje u Superligi. U četvrtak (19.00) će na stadionu "Rajko Mitić" gostovati Čukarički, u zaostaloj utakmici 6. kola nacionalnog šampionata.
Tada su crveno-beli imali obaveze u Evropi, tako da je meč i odložen. Uoči duela gradskih rivala, oglasio se i domaćin, vezano za prodaju ulaznica.
- Izabranici Vladana Milojevića su u prethodnom kolu domaćeg prvenstva trijumfovali na gostovanju protiv OFK Beograda rezultatom 3:4.
Već u četvrtak crveno-beli će ponovo istrčati na teren Marakane, a svi zvezdaši će imati priliku da im pruže podršku na utakmici protiv ekipe Čukaričkog. Ulaznice za taj meč su puštene u onlajn prodaju, dok će na blagajnama stadiona “Rajko Mitić” biti dostupne u sredu 3. decembra od 10 do 18 časova, kao i na dan meča od 11 sati do početka utakmice - navedeno je na sajtu Zvezde.
Ulaznice za meč sa Čukaričkim su dostupne po sledećim cenama:
Sever - 400 dinara
Istok - 500 dinara
Zapad - 700 dinara
Tribina "Siniša Mihajlović" - 1.400 dinara
Uoči ovog duela, Zvezda je druga sa 38 bodova iz 16 utakmica, dok je Čukarički šesti sa 23 boda iz 15 mečeva.
Bonus video: