Golman Sasuola će proganjati Pipa Inzagija

23:05 >> 00:00

0

Sasuolo izdržao sve nalete Beneventa i sačuvao tri boda

Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Malo je golmana koji su legendarnog italijanskog napadača Pipa Inzagija dovodili do ludila, kao što je to u petak uveče radio Andrea Kosilji čuvar mreže Sasuola, koji je u premijernom meču 11. kola Serije A na svom stadionu savladao Benevento 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u osmom minutu, kada je Demeniko Berardi zatresao mrežu rivala iz penala. Delovalo je do kraja prvog poluvremena da Sasuolo sve drži pod kontrolom, da bi u 49. minutu Haraslin dobio direktan crveni karton, posle čega su domaći bili na ogromnim iskušenjima.

Napadali su fudbaleri Beneventa Sasuolo sa svih strana, zujalo je u i oko kaznenog prostora domaćih, koji su se grčevito branili i zahvaljujući nekim neverovatnim paradama Konsiljija.