aktuelno

Nova katastrofa za Srbiju: Orlovi nakon poraza od Engleske saznali loše vesti!

09.09.2025

23:20

0

U odlučujući meč bez dvojice standardnih

Nova katastrofa za Srbiju: Orlovi nakon poraza od Engleske saznali loše vesti!
Copyright MN Press

Fudbalska reprezentacija Engleske rutinski je savladala Srbiju na Marakani 5:0 (2:0) u meču grupe K kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

U narednom prozoru kvalifikacija u oktobru Srbija dočekuje Albaniju i gostuje Andori i upravo je taj meč sa Albanijom verovatno i najvažniji do kraja kvalifikacija. Na tom susretu Orlovi će biti lišeni usluga dvojice prvotimaca.

Zbog kartona, selektor neće moći da računa na Nikolu Milenkovića, koji je isključen u 72. minutu i na Sašu Lukić koji je dobio žuti karton u 29. minutu protiv Engleske i na taj način sakupio parne kartone (dobio je javnu opomenu i protiv Letonije u Rigi).

Nakon ovog meča stanje u grupi K je sledeće: Engleska ima maksimalnih 15 bodova, Albanija 8, Srbija jedan manje, Letonija 4, dok je Andora na nuli.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike