aktuelno

Morata ponovo promenio klub: Kapiten Španije se vratio u Seriju A!

13.08.2025

06:49

0

Iskusni napadač će igrati za nekadašnjeg saigrača

Morata ponovo promenio klub: Kapiten Španije se vratio u Seriju A!
Copyright Profimedia

Fudbaler Milana i reprezentativac Španije Alvaro Morata igraće na pozajmici u Komu, saopštio je danas italijanski klub.

Detalji ugovora nisu objavljeni, ali italijanski mediji navode da će Morata igrati u Komu na pozajmici do kraja sezone. Interesantno, trener će mu biti nekadašnji saigrač iz reprezentacije Sesk Fabregas.

Morata (32) je u Milan stigao u julu 2024. godine. Rosoneri su potom španskog fudbalera u februaru 2025. poslali na pozajmicu u Galatasaraj do kraja godine.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ComoFootball (@comofootball)

 

Italijanski mediji navode da je posle dogovora tri kluba odlučeno da Morata igra u Komu do kraja sezone uz mogućnost otkupa ugovora u junu 2026.

Morata je pre Galatasaraja i Milana igrao za Juventus, Atletiko Madrid, Čelsi i Real Madrid.

- Zaista sam srećan što sam stigao u Komo. Obećavam navijačima i klubu da ću dati 200 odsto na svakom treningu i svakoj utakmici. Jedva čekam da obučem ovaj dres - izjavio je Morata, preneo je zvanični sajt kluba.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike