Tragedija! Na povratku sa treninga poginuli 19-godišnji fudbaleri (FOTO)

06.08.2025 | 09:42

Autor: 24sedam

Prijatelj igrača, koji je i vozio, u teškom stanju prevezen u bolnicu

Copyright Profimedia/IMAGO

Tragične vesti stižu iz Italije, pošto su poginula dva mlada fudbalera. Fabio Rosa i Danilo Boz, koji su imali po 19 godina su stradala u saobraćajnoj nesreći.

Kako prenose, mediji u Italiji nesreća se desila u večernjim satima u tunelu Val Kolvera, na putu između Frisanka i Manjaga, u provinciji Pordenone. Bili su članovi kluba Manjago Vajont, a u trenutku nesreće vraćali su se sa treninag. 

Rosa i Boz su bili saputnici u automobili, a vozač, njihov prijatelj je preživeo. Međutim, nalazi se u bolnici i u teškom je stanju. Automobil se sudario sa drugim, kojim je upravljala 72-godišnja žena. 

I pomenuta gospođa je prevezena u bolnicu, s tim da je ona u bolnici u Pordenoneu, dok je teško povređeni mladić helikopterom hitno transportovan u bolnicu u Udinama.

Istraga je i dalje u toku, kako bi se utvrdili svi detalji nesreće.

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam