Nunjez stiže u Al Hilal: "Sveznajući" Romano kaže da je gotovo, šta li će biti sa Mitrovićem? (FOTO)
06.08.2025 | 08:35
Nova ekskluziva poznatog Fabricija Romana
Darvin Nunjez je bio jedan od strelaca za Liverpul u prijateljskoj utakmici sa Atletikom, i izgleda da se na taj način i oprostio od velikana sa "Enflida".
Prema navodima odlično obaveštenog Fabricija Romana, urugvajski napadač je veoma blizu potpisivanja ugovora sa Al Hilalom, za koji trenutno nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić. Mada bi ovaj transfer mogao da znači i odlazak srpskog napadača, o čemu se takođe mnogo spekuliše.
Navodno, klubovi su se dogovorili i ostalo je da Nunjez dogovori lične uslove sa klubom iz Saudijske Arabije. Sve je sada na Urugvajcu, koji je velika želja novog trenera Al Hilala, Simonea Inzagija.
Sa Liverpulom je vezan ugovorom do leta 2028. godine, a prema procenama Transfermarkta vredi oko 45 miliona evra. Mada se očekuje da transfer bude znatno vredniji.
Bonus video: